Амортизатор підвіски - інтернет магазин автозачастин Пегас
    
    
    
    
    
    





    
    
    
    
×

Ваш кошик пустий

Актуальні акційні пропозиції

Амортизатор підвіски

Код: 170 815
Виробник: Sachs Країна: Германия
3245 грн.
Характеристики Значення
Параметр SEXOV26X184A
Вид амортизатора давление газа
Система амортизатора двухтрубный
Показати всі
Оформить замовлення за телефоном
Амортизатор підвіски, код: (170 815) - купить автозапчасти в автомагазине Пегас на pegasauto.in.ua. Оперативная доставка ✈ ггарантия качества ☑ лучшая цена. ☎ (098)-100-03-33, (093)-004-87-77, (067)-760-78-64
Аналоги
Фото Код Виробник Назва Ціна Наявність Доставка
TL C00055.2 STARLINE Амортизатор підвіски 1245 грн. >5 шт 1 день
19-029207 BILSTEIN Ам-тор зад. газ. Audi A4 95-00 2296 грн. 2 шт 1 день
2344 грн. >5 шт 1 день
Інші пропозиції
170 814 Sachs Амортизатор задній 3011 грн. 2 шт 1 день
280560 Sachs Амортизатор підвіски 3238 грн. 2 шт 1 день
3379 грн. 3 шт 1 день
Інші пропозиції
19-103471 BILSTEIN Амортизатор підвіски 3900 грн. 1 шт 1 день
4345 грн. 2 шт 1 день
GH-334715 GH-Parts Амортизатор задний Audi A4 95-01 1304 грн. Під замовлення 15 дней
343271 KYB Амортизатор задний Audi A4 95-01 2329 грн. Під замовлення 15 дней

Характеристики запчастин Амортизатор підвіски

Характеристика Значення
Параметр SEXOV26X184A
Вид амортизатора давление газа
Система амортизатора двухтрубный
Способ крепления амортизатора верхний стержень
Способ крепления амортизатора нижнее отверстие
Вы добавили товар в корзину:

Амортизатор підвіски

Sachs

,

Германия

3245 грн.

3245 грн.

Продолжить покупки Оформить заказ