Датчик зносу гальмівних колодок - інтернет магазин автозачастин Пегас
    
    
    
    
    
    





    
    
    
    
×

Ваш кошик пустий

Актуальні акційні пропозиції

Датчик зносу гальмівних колодок

Код: 98030900
Виробник: TEXTAR Країна: Германия
595 грн.
Характеристики Значення
Длина [мм] 420
Вес [кг] 0,062
Количество датчиков износа [на ось] 2
Показати всі
Оформить замовлення за телефоном
Датчик зносу гальмівних колодок, код: (98030900) - купить автозапчасти в автомагазине Пегас на pegasauto.in.ua. Оперативная доставка ✈ ггарантия качества ☑ лучшая цена. ☎ (098)-100-03-33, (093)-004-87-77, (067)-760-78-64
Аналоги
Фото Код Виробник Назва Ціна Наявність Доставка
114 527 0001 MEYLE Датчик зносу гальмівних колодок 220 грн. >5 шт 1 день
293 грн. 4 шт 1 день
Інші пропозиції
GIC193 TRW Датчик зносу гальмівних колодок 227 грн. 2 шт 1 день
1987473012 BOSCH Датчик зношування дискових колодок передніх 316 грн. 2 шт 1 день
325 грн. >5 шт 1 день
Інші пропозиції
1987473025 BOSCH Датчик колодок передній, Cayenne, Panamera 364 грн. 1 шт 1 день
98030900 TEXTAR Датчик зносу гальмівних колодок 478 грн. >5 шт 1 день
475 грн. Під замовлення 15 дней

Характеристики запчастин Датчик зносу гальмівних колодок

Характеристика Значення
Длина [мм] 420
Вес [кг] 0,062
Количество датчиков износа [на ось] 2
Номер технической информации 96990 0309 0
Тип тормоза Дисковой механизм
Вы добавили товар в корзину:

Датчик зносу гальмівних колодок

TEXTAR

,

Германия

595 грн.

595 грн.

Продолжить покупки Оформить заказ