Свічка розжарювання - інтернет магазин автозачастин Пегас
    
    
    
    
    
    





    
    
    
    
×

Ваш кошик пустий

Актуальні акційні пропозиції

Свічка розжарювання

Код: DG-003
Виробник: DENSO Країна: Італія
457 грн.
Характеристики Значення
Момент затяжки от [Нм] 1
Момент затяжки до [Нм] 1,5
Размер резьбы M10x1.0
Показати всі
Оформить замовлення за телефоном
Свічка розжарювання, код: (DG-003) - купить автозапчасти в автомагазине Пегас на pegasauto.in.ua. Оперативная доставка ✈ ггарантия качества ☑ лучшая цена. ☎ (098)-100-03-33, (093)-004-87-77, (067)-760-78-64
Аналоги
Фото Код Виробник Назва Ціна Наявність Доставка
0 250 202 020 BOSCH Свічка накалу Citroen Berlingo Peugeot Partner 1.9D 98- (DW8) (11V) 541 грн. 4 шт На складі
489 грн. >5 шт 1 день
Інші пропозиції
SV020 SVAC Свічка розжарювання 180 грн. >5 шт 1 день
142 грн. Під замовлення 15 дней
GN016 BERU Свічка розжарювання Peugeot Expert Partner 1.9D 98 331 грн. 5 шт 1 день
342 грн. >5 шт 1 день
Інші пропозиції
DG-003 DENSO Свічка розжарювання 384 грн. >5 шт 1 день
420 грн. Під замовлення 15 дней
GX90 NEW CRE Свічка накалу 1,9D Jumpy Berlingo (69W) 208 грн. Під замовлення 15 дней
5960.F6 PEUGEOT Свічка накалу Berlingo Partner 1.9D (DW8) 98> 338 грн. Під замовлення 15 дней
11 721 731 ISKRA Свічка накалу 1,,9D Jumpy Berlingo (69W) 370 грн. Під замовлення 15 дней

Характеристики запчастин Свічка розжарювання

Характеристика Значення
Момент затяжки от [Нм] 1
Момент затяжки до [Нм] 1,5
Размер резьбы M10x1.0
Сопротивление [Ом] 0,5
Общая длина [мм] 89
Ширина зева гаечного ключа 10
Напряжение [В] 11
Вес [г] 24,3
Вы добавили товар в корзину:

Свічка розжарювання

DENSO

,

Італія

457 грн.

457 грн.

Продолжить покупки Оформить заказ